ul. Katowicka 62
41-600 Świętochłowice

Telefon: +48 32 770 38 38
Fax: +48 32 770 44 57
biuro@artbudokna.com

Firma ART-BUD wykonuje usługi budowlane nieprzerwanie od 1998 roku.

Profesjonalnie i rzetelnie świadczymy usługi budowlano-remontowe na terenie całej Polski. Jesteśmy lider sprzedaży okien PCV, dodatków okiennych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz rolet. Dodatkowo dla najbardziej wymagających klientów oferujemy:

- budowę domów,
- docieplenie budynków,
- wymianę pokryć dachowych,
- przebudowę wnętrz,
- montaż sufitów DPS,
- montaż ścianek gipsowych,
- wykonananie tapet natryskowych i tynków ozdobnych.

Artbud reprezentuje najwyższe standardy techniczne oraz zatrudnia tylko doświadczonych profesjonalistów. Nasza obłsuga zapewnia doradztwo w zakresie bezpłatnego pomiaru, montażu oraz obsługę serwisową w okresie gwarancji oraz po jej zakończeniu. Realizacje dokonujemy zawsze w założonych terminach. Dowodem wysokiej jakości oferowanych usług są liczne firmy, które obdarzyły nas zaufaniem.


Aby mieć pewność, że nasze produkty mają doskonałą jakość współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku Polskim. Nasza firma wypracowała również wysoką pozycję na rynku aluminiowych konstrukcji w realizacji zimowych ogrodów, szklanych tarasów, patio i balkonów. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży oraz zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Terminowość Projesjonalizm Nowoczesne Technologie

 

Zespół Artbud